KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12286510
nr 1228 6510
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 1978, onumrerad, bladets mått: 50x65
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 januari 2019
kl 18:46:10
12/1 00:54:59
100 kr
12/1 12:05:46
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén